WCHODZĘ REZYGNUJĘ

Jak poznać miłego, atrakcyjnego pana?

Zamieścić ogłoszenie: „studentka szuka sponsora”

 
Serwis secret-life.com.pl to szeroka baza ofert umożliwiająca młodym kobietom o statusie studentki na poznanie miłego, sympatycznego Pana oferującego sponsoring na jasnych i przejrzystych zasadach. Szeroka baza ofert daje możliwość na spokojne podjęcie decyzji, co do osoby, z którą miło chcielibyśmy spędzić czas i przeżyć niezapomnianą przygodę.
 
Młode studentki mają możliwość założenia własnego profilu, na którym udostępnią wybrane przez siebie dane, zdjęcia oraz ewentualne powody, dla których zdecydowały się dołączyć do grupy poszukiwaczy. Plusem jest również fakt, że w ofercie zawrzeć można również własne wymagania, co do profilu osoby, z jaką chcielibyśmy się spotkać.
 
Portal secret-life.com.pl zapewnia pełną anonimowość swoich klientów. Rejestracja nie wymaga podawania danych osobowych, a konto opatrzone jest osobistym hasłem. Kwestia podawania informacji o sobie jest sprawą całkowicie indywidualną gdyż każdy sam decyduje o tym, jakie dane mają znajdować się na jego osobistym profilu. W każdej sytuacji należy pamiętać o zachowaniu chociażby minimum bezpieczeństwa i nie wyjawiać interesującemu nas mężczyźnie swojego dokładnego adresu zamieszkania, czy podawać innych osobistych informacji, które w przyszłości mogłyby okazać się kłopotliwe.
 
Dlaczego warto szukać sponsora?
 
Studia to okres, w którym kwestie finansowe nabierają dla nas innego wymiaru. Nakładające się na siebie opłaty i rosnące potrzeby nierzadko zmuszają nas do poszukiwania innych źródeł dochodu. Zjawisko sponsoringu pojawiło się stosunkowo niedawno, a z biegiem czasu coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.
 
Istnieje również grupa osób, dla których sponsoring to forma zabawy. Wiele dziewcząt kwestie pieniężne tratuje jedynie, jako miły i pomocny dodatek do obranego przez nie stylu życia.
 
Wielu osobom sponsoring kojarzy się źle, jednak prawda może mieć tak naprawdę dwa oblicza. To osoba, która zakłada swój profil decyduje o tym, jaki charakter przybierać mają spotkania. Jeżeli same nie zechcą przekraczać pewnych granic nikt i nic nie może ich do tego zmusić. Bardzo często sponsoringowe spotkania mają wygląd niezobowiązujących spotkań przy kolacji i lampce wina, dopiero w chwili, kiedy obie strony zdecydują się na coś więcej może nastąpić krok do przodu.
 
Nie warto natomiast zmuszać się do podjęcia tej właśnie formy zarobkowej, jeżeli do końca nie jesteśmy do tego przekonani.
 
Na co zwrócić uwagę poszukując sponsora?
 
Serwis secret-life.com.pl znacznie ułatwia zadanie studentkom decydującym się na poszukiwanie sponsora. Odpowiedniego kandydata możemy wyszukiwać według różnych kryteriów. Przykładowo, jeżeli poszukujemy Pana o kruczoczarnych włosach w średnim wieku to wystarczy zaznaczyć takie opcje w wyszukiwarce, a na monitorze pojawią się odpowiadający naszym preferencjom kandydaci. Nie zwracajmy uwagi jedynie na wygląd. Bardzo ważne są informacje zamieszczone obok profilu mężczyzny. Jeżeli są one zgodne z naszymi oczekiwaniami to pierwszym krokiem będzie wysłanie mu treściwej wiadomości i oczekiwanie na stosowną odpowiedź. Należy pamiętać, żeby nie odpowiadać na ogłoszenia, które przewyższają nasze własne możliwości, czy zwyczajnie wykraczają poza nasze własne poczucie dobrego smaku. Warto również zwrócić uwagę na fakt, czy wybrany przez nas mężczyzna poszukuje przelotnej znajomości, czy też zależy mu na długoterminowej relacji. Porównanie własnych oczekiwań to podstawa do podjęcia słusznej decyzji.
 
zamknij