WCHODZĘ REZYGNUJĘ

Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? Chciałabyś poznać mężczyznę, który będzie Cię nosił na rękach?

Jesteś otwarta na nowe, fascynujące związki – zamieść ogłoszenie „sponsora szukam”!

 
Być może będziesz zainteresowana sponsoringiem i sama zamieścisz ogłoszenie „szukam sponsora”. To relacja między kobietą i mężczyzną, która niesie za sobą wiele satysfakcji, także, a może przede wszystkim, dla strony sponsorowanej. Musisz jednak wiedzieć, na czym to polega. Czy chcesz być na każde zawołanie partnera i jesteś gotowa być ozdobą u jego boku na przykład na spotkaniach biznesowych? Czy jesteś gotowa na wyłączenie sfery uczuciowej w takiej relacji? Oczywiście, nie zawsze jest to konieczne, ale przywiązanie do sponsora czy obdarzenie go głębokim uczuciem miłości komplikuje relację sponsoringową. Czasem więc lepiej mieć się na baczności i trzymać uczucia na wodzy, aby nie niszczyć związku, który jest dla nas korzystny, przede wszystkim pod względem finansowym.
 
Jak znaleźć sponsora?
 
Na pewno wiele z Was zastanawia się, jak znaleźć faceta, który będzie gotowy płacić za nas w restauracjach, dawać nam kieszonkowe, czy opłacać drogie wyjazdy zagraniczne, w zamian za spotkania kilka razy w miesiącu, być może wspólne urlopy w ciepłych krajach, spotkania biznesowe z jego kontrahentami lub intymne doznania. Z serwisem Secret-life.com.pl nie będzie to takie trudne. Wystarczy, że zarejestrujesz w serwisie swoje konto użytkowniczki i zaznaczysz, że szukasz sponsora. Najlepiej by było, abyś precyzyjnie określiła, na co jesteś gotowa w relacji z partnerem, a czego w żadnym wypadku nie będziesz chciała zrobić. Dodając zdjęcie do swojego anonsu zwiększasz szanse na odzew ze strony rejestrujących się w serwisie sponsorów. Postaraj się zamieścić zdjęcie, na którym wyszłaś atrakcyjnie i zmysłowo. Odrobina tajemniczości również będzie zalecana przy poszukiwaniu sponsora w sieci. Dzięki pewnym niedopowiedzeniom i niewypowiedzianym życzeniom czy tajemnicom, staniesz się intrygującą osobą, z którą będą się chętnie kontaktowali sponsorzy. Nie wystarczy więc bezpośredniość w ogłoszeniach sponsoringowych, aby znaleźć sponsora. Trzeba mieć w sobie to „coś” co przyciągnie do Ciebie mężczyzn.
 
Kogo szukają sponsorzy?
 
Najczęściej sponsorzy poszukują kobiet młodych i ładnych, o reprezentacyjnej urodzie i sylwetce. Dodatkowo, pożądają kobiet otwartych na nowe doznania seksualne, wyzwolonych, świadomych swojej wysokiej wartości. Powinny być obyte w towarzystwie, umieć zachować się w każdej sytuacji i posiadać zdolność do prowadzenia konwersacji na liczne tematy. Sponsorzy chcieliby mieć u swojego boku kobiety o dużej dawce seksapilu, ale z klasą, wyglądające jak damy, a nie jak ulicznice. Kobieta powinna być elokwentna, wykształcona i dobrze ubrana. Zdolność wypowiadania się i przyciągania uwagi innych, zwłaszcza mężczyzn, będzie wysoce pożądana. Jeśli więc spełniasz takie wymagania, nie będziesz mogła się opędzić od sponsorów. Każdy będzie chciał się Tobą zaopiekować i zapłacić najwyższą cenę za Twoje towarzystwo.
 
Wystarczy więc, jeśli zamieścisz swoje zdjęcie, podstawowe dane i krótki opis w serwisie Secret-life.com.pl, abyś znalazła w krótkim czasie mężczyznę, który zabezpieczy Cię pod względem finansowym, zapewni nowe, głębokie doznania i życie pełne przygód. Luksusy stoją przed Tobą otworem. Wystarczy po nie sięgnąć ręką, aby zdobyć to, o czym zawsze marzyłaś.
 
zamknij